AS: Náhradou za Danila by mohl být Meunier. Prezident PSG Al-Khelaifi přistál v Madridu

Čas 10. 08. 2017, 17:29 | Autor Larin | Zdrojas.com
Thomas Meunier
Thomas Meunier

Real Madrid dost možná bude posilovat. Dlouho se spekulovalo, že náhradou za Danila bude mladíček Achraf, všechno však mluví ve prospěch belgického obránce Thomase Meuniera. Exkluzivní info přinesl deník AS.

Mladík Achraf Hakimi zářil v přípravě, stále však není zkušený natolik, aby na něho mohl Real spoléhat během důležitých zápasů. Jeho zařazení do prvního týmu bylo nepravděpodobné hlavně poté, co bylo Achrafovi během Superpoháru UEFA přiděleno číslo 26. Pokud by měl Real zájem o jeho setrvání, jistě by zvolil jedno z nižších čísel - 16, nebo 19.

Zatímco prezident PSG Nasser Al-Khelaifi přistál v Madridu, přišel deník AS se spekulací ohledně možného přestupu Thomase Meuniera. Real má po Danilově odchodu do Manchesteru City jedno volné místo na pravém kraji obrany a PSG má naopak po Alvesově příchodu o jednoho pravého beka více. 

Meunier je navíc po několika sezónách v Bruggách a jedné v PSG mnohem větší jistotou, než 'neproklepnutý' Achraf. Navíc ani nebude drahý - loni přišel do Paříže za 6 miliónů euro a jeho současná cena není o moc vyšší.

Kdo je Thomas Meunier?

Meunier se narodil 12. září 1991 v belgickém Sainte-Ode. S profesionálním fotbalem začínal ve třetiligovém Virtonu, odkud se za 200 tisíc euro stěhoval právě do Brugg. Tam strávil dlouhých pět let, ve kterých nakoukl do světového fotbalu. Do PSG se přestěhoval loni v létě za již zmíněných 6 miliónů euro. Loni odehrál 36 zápasů, dal dva góly a sedm jich připravil pro své spoluhráče. 

Klíčová slova: thomas meunier

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!