Mbappé nám nikdy neřekl, že by chtěl přestoupit do Realu, zní z Monaka

Čas 05. 08. 2017, 11:42 | Autor Larin | Zdrojas.com
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

Svět oběhla v posledních dnech senzační zpráva, že se Mbappé rozhodl pro přestup do Realu a že o všem informoval vedení. Knížecí klub si však stále stojí za svým - francouzský útočník nikomu nic neřekl a nikam nepůjde.

Není to tak dlouho, kdy deník Marca přišel s exkluzivní bombou. Real se prý již dohodl s Monakem na přestupu Mbappého za tehdy ještě rekordních 180 miliónů euro. Víceprezident Monaka Vadim Vasilyev to však rázně popřel: „Monako pracuje na prodloužení smlouvy s Mbappém a doufáme, že toho dosáhneme. S žádným klubem nemáme dohodu o Mbappého přestupu."

Stejná situace se opakovala během tohoto týdne. Deníky napříč světem se předháněly v tom, kdo první přinese zprávu o dohodě mezi Realem a Mbappém. Zatímco Marca a spol. informovali o Mbappého rozhodnutí opustit Monako, AS psalo o "ano", které mladý Francouz Realu dal. Nicméně, ani jedno není pravda.

Monako již za sebou má první ligový duel, když si poradili s Toulouse 3:2. Mbappé si během druhého poločasu poranil koleno a logicky na něj došla řeč i na pozápasové tiskovce. Odpovídání se opět ujal víceprezident Vasilyev:

„Mbappé udělá to nejlepší rozhodnutí. Nikdy nám neřekl, že by chtěl odejít. Viděl jsem, co píše tisk. Není to jen otázka peněz, je to komplikovanější. Mbappé je důležitý pro náš sportovní projekt," řekl novinářům.

„Stále spolu mluvíme. Správné řešení zabere více času. Je důležité, aby souhlasil klub i hráč. Byl bych moc rád, kdyby Kylian zůstal," dodal.

Klíčová slova: kylian mbappé

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!