Nový vážný zájemce o Moratu. Útočníka Realu chce AC Milán, může zaplatil 90 milionů eur

Čas 17. 07. 2017, 10:19 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Zájem Manchesteru United je pryč, přesto se nezdá, že by útočník Álvaro Morata zůstal v Realu Madrid. Neustále se totiž kolem jeho osoby objevují další spekulace. V té poslední hraje hlavní roli AC Milán, který staví úplně nový tým.

Morata měl namířeno do Manchesteru United, ovšem z toho nakonec sešlo. „Měli jsme o něj zájem, ale nedohodli jsme se na ceně,“ potvrdil trenér José Mourinho. Real totiž chce za Moratu až 90 milionů eur. Na současném trhu nejde o přehnanou částku, vždyť mladý útočník je již dvojnásobným vítězem Ligy mistrů.

Vysokou částku sice nebyli ochotni zaplatit United, ale AC Milán podle deníku Marca ano. Italský tým totiž přivádí díky novým čínským majitelům jednu posilu za druhou, mimo jiné přetáhl vysoce hodnoceného stopera Bonucciho z konkurenčního Juventusu. Peníze nejsou problém.

Morata již v Itálii zanechal velmi dobrou stopu, právě v dresu Juventusu. Teď by se mohl stěhovat do AC Milán. Spekuluje se nicméně o tom, že italský celek má zájem také o Andreu Belottiho z Turína. A tady je prakticky jasné, že může přijít jenom jeden ze dvou ceněných forvardů.

O stejnou dvojici se ale údajně zajímá také londýnská Chelsea. Ta prováhala příchod Romelua Lukakua a útočníka nutně potřebuje. Je možné, že si právě tyto dva kluby rozeberou Moratu a Belottiho.

Pro Real je každopádně důležité, aby případně mladého útočníka prodal výhodně. A v případě Moratova odchodu se dá předpokládat, že Bílý balet přivede velkou posilu.

Klíčová slova: morata, prestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!