AS: Přestup Ceballose je hotový, podepíše šestiletou smlouvu. Stát bude 18 miliónů

Čas 08. 07. 2017, 12:49 | Autor Larin | Zdrojas.com
Vallejo, Llorente, Ceballos a Asensio
Vallejo, Llorente, Ceballos a Asensio

Další přestup se blíží. Real Madrid se podle deníku AS již dohodl s Betisem na přestupu Daniho Ceballose, souhlasil i hráč.

Jak jsme již informovali, Real projevil o Ceballose enormní úsilí. Mladý záložník se vrátil z ME do 21 let a ačkoliv o budoucnosti nechtěl jednat hned, královský klub mu nedal jinou možnost.

Po schůzkách s Betisem i se samotným hráčem konečně dospěly všechny tři strany k dohodě. Ceballosův přestup bude oficiálně oznámem do dvou dnů, hráč se poté podrobí zdravotní prohlídce a podepíše šestiletou smlouvu.


Kdo je Dani Ceballos?

Dani Ceballos Férnandez se narodil 7. srpna 1996, v létě tedy oslaví 21. narozeniny. Pravonohý záložník odmala kopal za Betis, se kterým debutoval v La Lize jako sedmnáctiletý. Od té doby odehrál 105 utkání, nastřílel 7 branek a připsal si 9 asistencí.

Ceballos zazářil na letošní ME do 21 let, které se konalo v Polsku. Dokáže zahrát na ofenzivně laděném postu ve středu zálohy, v minulosti však nastupoval také na obou křídlech. Jeho hodnota je v současné chvíli 10 miliónů euro (Transfermarkt), výkupní klauzuli měl nastavenou o pět miliónů výše.


Ceballos by měl stát 18 miliónů euro, z toho 15 poputuje do kasy Betisu. Na oficiální info si však ještě musíme několik desítek hodin počkat.

Klíčová slova: dani ceballos, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!