10. července začíná letní příprava. O přestupech se rozhodne tento týden

Čas 03. 07. 2017, 16:14 | Autor Larin | Zdrojas.com
James
James

Danilo, Coentrão, Theo, Vallejo, Llorente, Ceballos, James, Morata, Mbappé.. to jsou všechno jména, která mohou se současným kádrem Realu pěkně zamíchat. A jelikož začne za týden letní příprava, vedení klubu by se mělo činit.

Co s obranou?

Očekává se, že po odchodu Pepeho bude čtvrtým stoperem mladý Jesús Vallejo. Real však oficiálně nepotvrdil vůbec nic a v oficiálním obchodu klubu svítí stále dres portugalského stopera.

Podobná změna se očekává i na postu levého beka. Fabio Coentrão podstoupil zdravotní prohlídku ve Sportingu a údajně měl i podepsat smlouvu, z přesunu nicméně kvůli neshodám o Portugalcově platu sešlo. Nahradí ho Theo Hérnandez, se kterým má Real dohodu, ale oficiálně žádný přestup stále neproběhl. Real se totiž stále nedohodl s Atléticem a nezaplatil.

Otazník visí také nad Danilem, který je údajně krůček od přestupu do Turína. Brazilského beka by pak mohli nahradit mladík Tejero, Achraf, či Odriozola z Realu Sociedad.

Stejné dilema v záloze

První a jedinou posilou do zálohy by měl být Marcos Llorente, oficiální potvrzení stejně jako v případě Vallejo zatím neexistuje. Definitivně by měl být zpečetěn také odchod Jamese, o kterého se zajímají Manchester United a Inter.

S Realem je spojován také Dani Ceballos, který v současnosti obléká dres Betisu. O jeho služby se nicméně začala v poslední době zajímat i Barcelona, takže by si Real měl pospíšit. Ceballos by byl následně poslán na hostování zpět do Sevilly a k Realu by se připojil až v létě 2018.

Morata na odchodu, Mbappé v nedohlednu

Tak trochu se očekává, že se z hostování ve Wolfsburgu vrátí Borja Mayoral a nahradí Mariana, který odešel do Lyonu. Kdo však nahradí Álvara Moratu, je v tuto chvíli ve hvězdách. Španělský útočník je údajně blízko Manchesteru United a náhrada za něj je v nedohlednu. Mohl by to být Mbappé, ale kdo ví..

Klíčová slova: přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!