AS: Dani Ceballos přestoupí do Realu, výkupní klauzule je 15 miliónů euro

Čas 28. 06. 2017, 13:11 | Autor Larin | Zdrojas.com
Vallejo, Llorente, Ceballos a Asensio na U21
Vallejo, Llorente, Ceballos a Asensio na U21

Jedna z komet probíhajícího mistrovství Evropy do 21 let Dani Ceballos je kousek od přestupu do Realu Madrid. Se zajímavou zprávou přišel dnes deník AS.

Kdo viděl úterní semifinále Španělska s Itálií, nemohl si španělského záložníka nevšimnout. Ceballos motal italskou defenzivu sem a tam a vytvořil několik parádních šancí. Jak se podivil komentátor ČT Sport - jak je možné, že nehraje ve větším klubu?

Ceballos je totiž stále věrný Betisu. Debutoval už v sedmnácti letech v sezóně 2013/2014 proti Realu Sociedad. Od té doby odehrál za sevillský celek přes stovku zápasů.

První zprávy o možném přestupu se objevily již na začátku května, nebyla jim však věnována přílišná pozornost. S Realem je spojován leckdo. Nicméně, nyní to nabírá úplně jiný směr a Ceballos do Realu opravdu může přijít.

Ceballos by ideálně zapadl do nové přestupové filosofie Realu. Podíváme-li se na vytříbený celek do 21 let, který září v Polsku, rýsuje se madridská budoucnost - Asensio, Mayoral, Llorente, Vallejo..

Pokud jste dočetli až sem, pravděpodobně se již naskytla otázka: proč další záložník? Odpověď je jednoduchá. Ceballos by podle posledních zpráv měl podepsat šestiletou smlouvu a být obratem poslán na roční hostování zpět do Betisu. 

Realu by tak využil velmi výhodnou výkupní klauzuli, která je v tuto chvíli na pouhopouhých 15 milionech euro. Ceballos má navíc obrovský potenciál, který se za podobnou částku jistě vyplatí zkusit. 

Klíčová slova: přestupy, dani ceballos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!