AS: Tento týden se rozhodne! Morata je krůček od Manchesteru

Čas 26. 06. 2017, 18:05 | Autor Larin | Zdrojas.com
Álvaro Morata na oslavách
Álvaro Morata na oslavách

Álvaro Morata zakončil novomanželské líbánky na Seychellách a vrací se k fotbalovým povinnostem. Španělská média informují, že se nachází v pozici "un paso de fichar por el United". Stručně přeloženo, krůček od přestupu.

Jak to tak vypadá, posledním problémem je přestupová částka. Manchester United je na stůl ochotný vyskládat 70 miliónů euro, Real však chce ještě více. Momentální odhad je, že konečná částka bude až o 20 miliónů vyšší.

Že jsme již něco podobného psali? Ano, v médiích se skutečně před několika týdny objevila spekulace, že Moratův odchod bude oznámen velmi brzy. Nicméně, jak je uvedeno výše, Morata nedávno vstoupil do svazku manželského a tím pádem šel fotbal stranou. Až doteď.

Morata se do Madridu vrátil, aby zabojoval o místo prvního útočníka a s tím spojené minuty na hřišti, Zinedine Zidane však byl po většinu sezóny jiného názoru a podle všeho chce dále sázet na Karima Benzemu.

Ve hře jsou i jiná jména, jako Lewandowski, Aubameyang či již zmíněný Mbappé. V úvahu by mohlo přijít také povýšení Mariana.

Klíčová slova: álvaro morata, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!