A Bola: Cristiano Ronaldo chce opustit Real Madrid, vedení již bylo informováno

Čas 16. 06. 2017, 14:05 | Autor Larin | Zdrojas.com; marca.com; skysports.com
Cristiano Ronaldo při oslavách Duodécimy
Cristiano Ronaldo při oslavách Duodécimy

Šokující zpráva dnes zahýbala celým světem. Ronaldo je s odchodem z Realu spojován prakticky neustále, většinou však šlo o bezvýznamné spekulace. Nyní je to však jiné a zprávu portugalského listu A Bola převzaly i ty nejrelevantnější deníky.

AS, Marca, Sky Sports.. všichni mají společné jedno: Odejde Cristiano Ronaldo z Realu? Portugalec je prý velmi rozhořčen nedávnou daňovou aférou a údajně chce Španělsko opustit.

Původní nevinná zpráva z Portugalska se nyní jeví jako poměrně vážná. Ve španělských médiích se okamžitě objevily výpovědi věrohodných zdrojů, které tvrdí, že se Ronaldo k odchodu rozhodl již před cardiffským finále. 

Momentálně má vše v rukou jeho agent Jorge Mendes, který samozřejmě o všem ví od samotného začátku. Nyní by měl jednat s vedením Realu, které je celou zprávou údajně velice zaskočeno a všemi dostupnými způsoby bude chtít Ronalda uklidnit.

Nejedná se o žádný apríl ani nepovedenou bulvární novinku deníku Sun, ale o poměrně vážnou věc. Už jen to, že se k Madridu a Ronaldovi upírají zraky všech novinářů, dává oné důležitosti za pravdu.

Klíčová slova: přestupy, cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!