AKTUALIZOVÁNO: Theo Hérnandez podepíše smlouvu na 5 let, vydělá si 36 miliónů

Čas 08. 05. 2017, 13:34 | Autor Larin | Zdrojas.com
Theo Hernández
Theo Hernández

<Aktualizováno 18:15> Včera jsme informovali o přestupové bitvě Barcelony s Realem Madrid o podpis francouzského beka Thea Hérnandeze. V pondělí odpoledne však přišel deník AS se senzační zprávou - Hérnandez se podrobil zdravotní prohlídce v La Moraleja a podepíše smlouvu s Realem.

O zájmu Realu o devatenáctiletého Francouze jsme informavali již několikrát (ZDE a ZDE). Dnes to však vypadá, že je definitivně rozhodnuto.

Deník AS přišel s exkluzivní zprávou o 'tajné' zdravotní prohlídce a také o předběžné domluvě na podepsání smlouvy s královským klubem. Vše by mělo být oficiálně oznámeno na konci května, kdy Theo odehraje poslední zápas sezóny proti Barceloně.

Také se očekává, že Real zaplatí výkupní klauzuli ve výši 24 miliónů euro. Real by tak po třech sezónách měl plnohodnotného levého beka, který bude krýt záda Marcelovi.

Aktualizace 18:15

Real Madrid by měl podle nejnovějších informací zaplatit 30 miliónů euro. Francouzský levý bek pak podepíše smlouvu na 5 let, která mu zaručí výdělek kolem 36 miliónů euro. O celé akci informoval deník AS.

Klíčová slova: bulvár, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!