BULVÁR: O Álvara Moratu se zajímá AC Milán

Čas 04. 05. 2017, 19:55 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Konec sezóny se nezadržitelně blíží a slavné evropské kluby již přemýšlí, jak nejlépe posílit své týmy pro nadcházející sezónu. Real Madrid má ve své sestavě hned několik hráčů, kteří by mohli jeho řady opustit. Jedním z nich je i Álvaro Morata. Do bojů o služby mladého španělského útočníka se zapojil italský velkoklub AC Milán.

Poté, co slavný klub převzala čínská investiční skupina, která mu slíbila 150 milionů eur na nákup nových hráčů týmu, se sportovní ředitel Massimo Mirabelli poohlíží po potencionálních posilách. V týdnu navštívil Madrid, kde se zajímal o situaci kolem Álvara Moraty.

Podle Sky Sport Italia se Mirabelli zúčastnil utkání Ligy mistrů mezi Realem a Atléticem. Skutečným záměrem jeho návštěvy ale bylo kontaktovat otce španělského útočníka a také jeho Agenta Juanmu Lópeze.

Morata se loni v létě vrátil do dresu Los Blancos, ale nikdy nezískal stálé místo v sestavě Zinedina Zidana. A to i přes to, že je gólově mnohem produktivnější, než jeho konkurent Karim Benzema. Mladý Španěl v této sezóně odehrál 37 zápasů (1620 minut), během kterých 16x rozvlnil sítě soupeřů. To Benzema již napříč všemi soutěžemi nastoupil ve 43 utkáních (2877 minut) a prosadil se 17x.

Deník Marca informuje, že určitým problémem při jednáních mezi Milánem a Moratou by mohl být hráčův plát. Álvaro totiž požaduje více než 6 milionů eur ročně.

Klíčová slova: alvaro morata

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!