MARCA: James si může hledat nový tým, v kádru Realu pro něj není místo

Čas 16. 08. 2016, 12:42 | Autor Larin | Zdrojmarca.com
James
James

Zpráva, kterou mnozí očekávali. Zároveň si jí také velké množství fanoušků Realu nepřeje. Deník Marca dnes v poledne přišel se zprávou týkající se možného odchodu Jamese Rodrígueze - Zidane údajně dal najevo, že o talentovaného Kolumbijce nestojí.

O Jamesově budoucnosti se toho již napsalo hodně. Sám hráč i klub se několikrát vyjádřili, že by rádi pokračovali ve vzájemné spolupráci a odchodu nemůže být ani řeč. Kolumbijec zároveň potvrdil, že klub odmítl nabídku ve výši 85 miliónů euro.

Nyní to však vypadá, že se celá situace opět mění. James nemá v Zidanově týmu místo a podle všeho si bude hledat nový klub. 

Francouzský trenér dal jasně najevo, že James to nebude mít v týmu lehké. Minulý týden dostali v Superpoháru šanci Lucas Vázquez či Marco Asensio, James se musel spokojit pouze s pár minutami. (o začleňování španělských hráčů na úkor velkých hvězd článek ZDE)

"James má dveře otevřené," tak zní nadpis španělské Marcy. Velkou roli bude hrát také dnešní zápas o trofej Santiaga Bernabeua - pokud James nenastoupí, je pravděpodobně vymalováno.

Zájem o jeho služby má dlouhodobě Chelsea či Juventus. Londýnský celek nabízí 90 miliónů euro či Cesca Fabregase jako náhradu. Do konce přestupového období zbývají dva týdny - tedy dost času na to, aby se celá věc vyřešila ve prospěch všech stran.

Klíčová slova: james, přestupy, ,.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!