AS: Isco jako hlavní součást čínského projektu AC Milán? Zůstal by Asensio i Kovačič

Čas 07. 08. 2016, 12:42 | Autor Larin | Zdrojas.com
Isco
Isco

<ANKETA> O Iscově možném odchodu jsme informovali již před několika dny. Od té doby však zprávy nabývají mnohem větších rozměrů. Talentovaného Španěla by rádo získalo milánské AC, které má od letošního léta nové vlastníky.

Dohoda potvrzena - Silvio Berlusconi prodal většinový podíl čínským investorům, kteří by ihned měli začít do Milána posílat peníze. Hlavní tváří novodobého projektu AC by podle španělských médií měl být Isco, který může přijít o místo v sestavě Realu.

Důvody jsou jednoduché. James, jakožto jeden z hlavních marketingových taháků Realu, dostal od Zinedina Zidana druhou a poslední šanci. Musí zlepšit svůj přístup k tréninkům a vrátit se do své staré formy. Ani on však nemá místo v sestavě jasné - stále je tu Modrič, Kroos a Casemiro.

Druhým faktorem, který může hrát v Iscově přestupu velkou roli, je Marco Asensio. Mladý Španěl na sebe strhnul pozornost již loni během vydařené sezóny v Espanyolu a povedla se mu také předsezónní příprava. Zidane by si ho v týmu rád ponechal.

Třetím možným důvodem je také případné setrvání Matea Kovačiče. O mladého Chorvata byl letos zájem taktéž hlavně z italských řad, podle španělských médií o něj však Zinedine Zidane hodně stojí. 

Pokud jsou pravdivé bulvární spekulace z posledních týdnů, Real na přestupovém trhu navíc shání ještě jednoho středopolaře. Blízko přestupu je podle všeho Moussa Sissoko, který nechce hrát za druholigový Newcastle.

Situace je momentálně hodně zamotaná a pramálo spekulací dává smysl. Doufejme v brzké rozřešení všech komplikací a věřme, že se vedení Realu vydá nejlepší možnou cestou.

Vyjádřete se k celé kauze také vy - přáli byste si setrvání Asensia a Kovačiče za cenu odchodu Isca? Hlasujte v naší anketě! 

Přejete si setrvání Kovačiče a Asensia za cenu odchodu Isca?

Ano (Počet hlasů: 119)
119

Ne (Počet hlasů: 414)
414Celkem hlasovalo: 533
Klíčová slova: přestupy, isco, asensio

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!