L'Equipe: Real ohlásí další odchod. Jesé se dohodl s PSG na přestupu

Čas 02. 08. 2016, 20:57 | Autor Larin | Zdrojas.com
Jesé
Jesé

DEAL DONE, hlásí z Francie. Jesé si podle očekávání plácl s pařížskými šejky a podle francouzského deníku L'Equipe v nejbližší době přestoupí.

Po příchodu Álvara Moraty v Zidanově kádru prostě není pro mladého Kanárka místo. Ten je s odchodem spojován již několik přestupových období, spekulace nyní nabírají na reálných rozměrech.

Jesé proseděl přípravný duel s Chelsea pouze na lavičce a Zidane na tiskovce potvrdil, že to bylo z důvodů přestupových jednání. Mladého forvarda Realu chce do svých služeb nový trenér francouzských mistrů Unai Emery. 

Ačkoliv tomu původní zprávy nenasvědčovaly, Jesé se podle španělských médií po dlouhém rozhovoru se Zidanem rozhodl tým opustit. Nedostával by tolik času, kolik by rád. Zda-li si transerem do Paříže pomůže, je ve hvězdách.

Zbývají doladit poslední detaily. Real by si rád ponechal předkupní právo jako v případě Carvajala či Moraty. Podle francouské televize beIN Sports však něco takového není ve Francii možné.

Oficiální prohlášení je očekáváno z francouzské strany během následujících hodin. Přestupová částka by měla činit 25 miliónů euro.

Klíčová slova: přestupy, jesé

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!