PŘESTUPY: Mayoral, Jesé a Nacho na odchodu, přestup Gomese zkomplikován

Čas 17. 07. 2016, 15:51 | Autor Larin | Zdrojas.com; marca.com
Jesé
Jesé

<Aktualizováno 18:00> Hned trojice španělských hráčů může po americkém turné opustit královský klub z hlavního města. Naopak s příchody to v posledních dnech nevypadá vůbec pozitivně..

1. Jesé

Rodák z Kanárských ostrovů se ještě pořád nevzpamatoval s těžkého zranění v roce 2014 a stále marně hledá svou zázračnou formu. Skrze věhlasné trio BBC se do základu těžko probíjí a Jesé na to dost možná doplatí. V oficiálním obchodě Realu Madrid, který sídlí na Santiago Bernabeu, byl dokonce vyřazen jeho dres. Pokud se během letní tour nepotká s výjimečnou formou, pravdepodobně se s ním na minimálně jednu sezónu rozloučíme.

2. Nacho

Nacho dlouhou dobu zastával roli čtvrtého stopera, což by se během příští sezóny mohlo změnit. Vážným zájemce o služby šestadvacetiletého obránce je italské AS Řím, které podle španělských médií přišlo s nabídkou ve výši 11 miliónů euro. Námluvy začínají také ze strany Valencie, která by ráda Nacha přivedla jako potenciální náhradu za odcházejícího Skhodrana Mustafiho.

3. Borja Mayoral

Stejně jako předchozí dva zmínění, i Borja Mayoral odcestuje na letní turné spolu s prvním týmem. U mladého útočníka to je však s podivem - během sobotního dopoledne totiž absolvoval zdravotní prohlídku v německém Wolfsburgu a přestup se zdál pouhou otázkou času. Můžeme tak očekávat, že k oficiálnímu završení dojde po návratu z USA.

AKTUALIZACE 18:00
Mayoral podle všeho NEODLETĚL s týmem do Montrealu. Hostování ve Wolfsburgu je tak opravdu jen otázkou času. Se zprávou přišel ve večerních hodinách deník AS. 

4. André Gomes

André Gomes je s Realem intenzivně spojován v posledních dnech. Již před týdnem to vypadalo, že je celý přestup na spadnutí, ale podle španělských médií se jako hlavní problém ukázala vysoká cena. Valencie nechce portugalského záložníka pustit, pokud Real nezaplatí minimálně 65 miliónů euro. A to je opravdu šílená cena. Zadrhnutých jednání využila Barcelona, která celou situaci kolem Gomese monitoruje.

5. Gabriel Jesus

Talentovaný Brazilec je na cestě do Evropy. K jeho zisku měla ještě nedávno nejblíže katalánská Barcelona, nyní jsou však věci jinak. Deník Marca informuje, že je to právě Real Madrid, kdo by měl získat tolik vytoužený podpis tohoto brazilského talenta. Jeho cena se pohybuje ve výši 24 miliónů euro. Otázkou zůstává, kde najde Gabriel Jesus uplatnění - tři místa pro hráče s neevropským pasem jsou již zaplněna. 

6. Ulrik Jenssen (aktualizace)

Druhý Nor v Realu? Pravděpodobně. S odkazem na Football France se během následujících několika dnů dočkáme oficiálního oznámení. Jednadvacetiletý středopolař Ulrik Jenssen by se měl stát další posilou Castilly. Martin Odegaard tak konečně bude mít v týmu svého krajana. O dalším vývoji budeme neprodleně informovat. 

Klíčová slova: přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (39 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!