Real je připravený odmítat nabídky. Nechce prodat Kroose ani Nacha

Čas 24. 06. 2016, 21:15 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, abc.es
Toni Kroos
Toni Kroos

Real Madrid před pár dny oznámil příchod Álvara Moraty z Juventusu, navíc se mu před novou sezonou vrátí hned několik hráčů z hostování. Není divu, že se spekuluje také o nejednom odchodu. Madridský klub ale podle španělských médií nehodlá prodat jen tak někoho.

V poslední době se totiž v médiích spekulovalo o odchodu záložníka Toniho Kroose. Německý středopolař by údajně mohl odejít v případě příchodu Paula Pogby z Juventusu, dokonce by mohl posloužit jako výměna. Jenže to reálně nevypadá.

Podle španělského deníku ABC Real Madrid o Kroosově prodeji vůbec neuvažuje. Jak se navíc ukázalo například ve finále Ligy mistrů, když je Němec ve formě, dokáže ve středu pole vládnout. Trenér Zinedine Zidane s ním podle všeho počítá.

Druhým hráčem, o jehož odchodu z Realu se hodně mluví, je obránce Nacho. Velký Madridista a univerzál totiž zatím nedokázal záskat větší roli než tu náhradníka. A mohl by tak chtít o něco větší vytížení, které mu údajně nabízí třeba AS Řím.

Real každopádně nechce o Nachově odchodu ani slyšet. V klubu si svého odchovance hodně váží a věří mu. Navíc si hodně cení jeho univerzálnosti. Pro Nacha jde navíc bez přehánění o klub jeho srdce. Spojení Nacho a Real by tak mělo pokračovat. To si ostatně přejí také fanoušci.

Klíčová slova: kroos, nacho

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!