Dilema Realu: Keylor Navas, nebo David de Gea? Fanoušci mají jasno

Čas 11. 03. 2016, 18:18 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Keylor Navas
Keylor Navas

<ANKETA> Příběh z posledního srpnového dne netřeba připomínat. Ovšem téma „Keylor Navas vs. David de Gea“ neumřelo. Právě naopak. Podle posledních spekulací Real stále uvažuje o angažování španělského gólmana Manchesteru United. Jenže, fanoušci jsou proti.

Keylor Navas, který už seděl v letadle směr Manchester, se zachoval jako pravý profesionál. Od prvního zápasu chytá spolehlivě a fanoušky už mnohokrát očaroval skvělými zákroky. A příznivci Realu v něj mají důvěru.

David de Gea prožívá individuálně také velmi dobrou sezonu. Přestože ho na chvíli vyřadilo zranění, United by bez něj byli v tabulce ještě mnohem níž. Naposledy svou mimořádnou kvalitu dokázal ve čtvrtek v Evropské lize proti Liverpoolu.

Přesto mají fanoušci Realu Madrid v otázce brankáře pro příští sezonu jasno. V anketě španělského deníku AS jich hned 79% hlasovalo pro Kostaričana Navase.

Důvodů je několik. O výborných výkonech Keylora Navase už řeč byla. Navíc si fanoušky získal svou oddaností a prokázanou láskou ke klubu. V neposlední řadě je také jedním z důležitých zádrhelů De Geova cena, protože Španěl v Manchesteru prodloužil smlouvu a Real by za něj tak musel pořádně zaplatit.

Tak jako tak, mnohem větší logiku dává setrvání současné jedničky Keylora Navase.

Jak se na celou situaci díváte vy? Hlasujte v anketě!

Kdo by měl být jedničkou Realu pro příští sezonu?

Keylor Navas (Počet hlasů: 1117)
1117

David de Gea (Počet hlasů: 134)
134Celkem hlasovalo: 1251
Klíčová slova: navas, de gea

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!