Odnesou krizi Realu dvě mladé hvězdy? Klub údajně zvažuje prodej Isca a Jamese

Čas 02. 03. 2016, 15:52 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Záložník Realu Madrid Isco
Záložník Realu Madrid Isco

Když se zranil Gareth Bale, který měl působivou formu, Real nepanikařil. Věřil totiž, že velšského rychlíka dokážou nahradit James Rodríguez a Isco. Dva skvěle techniky vybavení záložníci, kteří měli patřit k budoucím lídrům Bílého baletu. Jenže to nezvládli. A oba by se mohli objevit na přestupní listině.

Jde zatím pouze o spekulace bulvárních médií, těžko si představit, že by zrovna v tuto chvíli Real Madrid pracoval na odchodech svých hráčů. Na druhou stranu, přestupové léto bude pro klub klíčové a je potřeba mít jasné plány.

James Rodríguez zatím nezažívá příjemnou sezonu. Rafael Benítez si ho dvakrát neoblíbil a tak dostával pod bývalým trenérem Realu mnohem méně času, než byl zvyklý pod Carlem Ancelottim. Jenže ani po nástupu Zinedina Zidana jeho forma nešla nahoru.

Kolumbijský borec byl v minulém ročníku klíčovým hráčem Realu, góly dával i připravoval. Nyní ho ale na hřišti snadno přehlédnete, až na výjimky je na hřišti neviditelný. Za 20 odehraných zápasů nastřílel James jen pět gólů.

Přesto jeho případný odchod nevypadá příliš reálně. Real za něj zaplatil obrovské peníze a James je navíc v ideálním věku.

V trochu jiné pozici by mohl být jiný záložník Isco. Stejně jako James totiž neprožívá ideální sezonu, jeho „období temna“ ale trvá delší dobu. Navíc je velmi neproduktivní, letos dal za 29 utkání pouze tři góly. Fanoušci mu navíc vyčítají, že často drží míč až příliš dlouho.

Přestože je Isco příkladným bojovníkem, případné změny v Realu by mohl odnést. Není tajemstvím, že o něj má velký zájem Arsenal a další kluby z Premier League. Rád by ho získal také Juventus Turín.

Klíčová slova: isco, james

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!