BULVÁR: Real má šanci získat Ibrahimoviče. Stačí Zidanův souhlas

Čas 24. 02. 2016, 14:29 | Autor Larin | Zdrojokdiario.com
Zlatan Ibrahimović v dresu PSG
Zlatan Ibrahimović v dresu PSG

Velkou novinku probírají všechny bulvární deníky napříč světem. Týká se švédského útočníka Zlatana Ibrahimoviče, který podle všeho může strávit příští sezónu v hlavním městě Španělska.

Čtyřiatřicetiletý forvard, který v současnosti kope za pařížské Saint-Germain, se letos v červnu stane volným hráčem. O jeho přestupu se v poslední době namluvilo hodně, Švéd byl spojován hlavně s čínskými či americkými kluby.

Nyní do hry údajně vstupuje i Real Madrid. Podle španělského deníku OK Diario byl Ibrahimovič dokonce sám nabídnut pařížským vedením. Protislužba, kterou by měl Real poskytnout, však nebyla blíže specifikována.

Rozhodnutí podle všeho leží v rukou Zinedina Zidana. Francouzský trenér se měl nicméně ohradit tím, že je jeho budoucnost na lavičce Bílého baletu nejistá, tudíž nemůže ručit za efektivnost přestupu. 

Bývalý hráč Barcelony, Juventusu, Interu a AC Milán by stěhováním do Madridu dostál své pověsti neloajálního 'cestovatele'. Tak jako tak, přestup by jistě vzbudil velký rozruch. Dostalo by se i na slova tohoto kontroverzního hráče, který v nedávném interview prohlásil: „Má budoucnost je ještě velmi zajímavá. Čeká nás velké překvapení."

Opět však nesmíne opomenout fakt, že se pouze jedná o informace z bulvárních plátků, které je zapotřebí brát s určitou nadsázkou.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (63 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!