Přestupový cíl Realu? Chce Pjaniće z AS Řím, už se sešel s jeho otcem, píše Marca

Čas 30. 12. 2015, 13:09 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Miralem Pjanić v dresu AS Řím
Miralem Pjanić v dresu AS Řím

Real Madrid se nehodlá smířit s tím, že by měl zažít druhou neúspěšnou sezonu v řadě. Před všechny problémy má zatím trenér Rafael Benítez důvěru prezidenta Florentina Péreze a ten hodlá v zimě kádr ještě posílit. Prvním na seznamu by měl být Miralem Pjanić z AS Řím.

Podle informací deníku Marca je Miralem Pjanić už na seznamu možných posil Realu několik měsíců. V posledních dnech ale začal madridský klub jednat intenzivně. Údajně se bojí konkurentů, protože o bosenského reprezentanta je v Evropě značný zájem.

Pětadvacetiletý ofenzivní záložník má ve smlouvě klauzuli, zájemci ho mohou koupit za 45 milionů eur. To je pochopitelně dost nadsazená částka a dá se předpokládat, že by Real Madrid jednal s AS Řím o nižší ceně.

Že to myslí Real s Pjanićem vážně, dokazuje fakt, že se podle Marcy již sešel s hráčovým otcem. Případný přestup má ovšem také nepříjemné úskalí. Pjanić by totiž nemohl zasáhnout do jarní části Ligy mistrů, jelikož v milionářské soutěži už nastoupil za AS Řím. Mimochodem, právě momentálně pátý tým italské ligy se utká s Realem v osmifinále Ligy mistrů.

Klíčová slova: pjanic

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!