Ronaldo je proti Benítezovi a ochladl i jeho vztah s Pérezem. Prodá ho Real?

Čas 16. 11. 2015, 12:29 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Vztahy Ronaldo a Péreze už nejsou tak dobré
Vztahy Ronaldo a Péreze už nejsou tak dobré

Cristiano Ronaldo, velké téma posledních dnů a týdnů. Fanouškům se nelíbí Portugalcovy výkony a sám hvězdný fotbalista je evidentně nespokojený s novým trenérem Rafaelem Benítezem. Navíc podle madridského deníku AS ochladly jeho vztahy s prezidentem Florentinem Pérezem.

„S tímto trenérem nic nevyhrajeme,“ měl říct podle listu El Confidencial Cristiano Ronaldo prezidentovi Pérezovi. To byla další věc, která šéfa Realu naštvala. Benítezovi totiž věří, sám ho ostatně do klubu přivedl.

Nejen tato situace ale přispěla ke zhoršení vztahů Ronalda a Péreze. Prezidentovi klubu například vadila i fotbalistova reakce po utrápeném vítězství nad PSG v Lize mistrů, když hned po hvizdu přiběhl k trenérovi hostů Laurentu Blancovi a něco mu šeptal do ucha.

Po zápase v Seville pak zase Ronaldo nepodal ruku kapitánovi Sergiu Ramosovi a utrousil, že tým hraje příliš defenzivně. Evidentně není s Benítezem na jedné lodi a to může být pro Real zásadní problém. Přesto má zatím výsadní postavení, španělský kouč ho nestřídá.

Unikátní analýza + VIDEO již brzy na Real-madrid.cz

Měl by být Cristiano Ronaldo v Realu stále nedotknutelnou hvězdou? Podle názoru Real-madrid.cz NE. V tomto týdnu přineseme exkluzivní analýzu se speciálním videem i názorem experta o tom, jak se hvězdný Portugalec na hřišti chová, v čem už není jako dřív a v čem Realu více škodí než pomáhá?

V médiích se přesto čile spekuluje o tom, že by mohl Ronalda Real prodat. Na hvězdu si totiž brousí zuby bohaté PSG, které by ještě v létě mohlo nabídnout astronomickou sumu dosahující až ke 100 milionů eur. Na to by údajně Pérez slyšel.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (52 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!