Jesého agent přilil olej do ohně. O útočníka se zajímá Inter, Neapol i Aston Villa

Čas 15. 10. 2015, 18:28 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Jesé možná Real Madrid opustí
Jesé možná Real Madrid opustí

Jesé, to je v této sezoně velké téma. Útočník Realu Madrid zatím fanoušky svými výkony příliš nepřesvědčil, zároveň ale mnoho šancí nedostal. Přesto, nebo právě proto, má mnoho nápadníků. Opustí v zimě madridský velkoklub?

Odchovanec Realu toho zatím v této sezoně moc nenahrál. Přestože v přípravě dostával Jesé na hrotu útoku hodně minut, do ostrých zápasů zatím zasahuje sporadicky. Nutno dodat, že když šanci dostal, nepřesvědčil.

To se dá říct o obou zápasech, ve kterých byl v základní sestavě. Jesé se trápil na půdě Sportingu Gijón (0:0), kde hrál místo zraněného Benzemy na hrotu, i v duelu s Málagou (0:0), kde nastoupil na pravém křídle.

Jesého agent Ginés Carvajal si nicméně myslí, že mladý útočník by potřeboval více prostoru. „Jesé potřebuje hrát více. To by pochopitelně zvýšilo i jeho morálku,“ tvrdí. „Real se bude muset rozhodnout,“ doplnil Ginés Carvajal ostřeji.

Přestože je o Jesého značný zájem, trenér Realu Rafael Benítez s ním v tuto chvíli počítá. Ostatně, do zimního přestupového období zbývá mnoho času. „Jesé trénuje velmi dobře a já mu věřím,“ tvrdí španělský kouč.

Přesto se spekuluje o Jesého možném odchodu do Itálie. Zájem totiž jeví dlouhodobě Inter Milán, nyní se k němu přidala i Neapol. Poptávku prý hodlá poslat i účastník Premier League Aston Villa.

Právě teď nicméně nastává období, ve kterém se může rozhodnout. Jesé totiž dostane při zranění Karima Benzemy v následujících zápasech prostor. Využije ho, nebo se spíše přiblíží k odchodu?

Klíčová slova: jese

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!