Benítezovy plány: Illarramendiho odchod a posily do zálohy i útoku

Čas 16. 08. 2015, 11:37 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Fernando Llorente by mohl posílit Real
Fernando Llorente by mohl posílit Real

Trenér Realu Madrid Rafael Benítez je velmi spokojený se svou sestavou. Přesto se rozhodl požádat vedení o doplnění soupisky. Španělský kouč chce příchod defenzivního záložníka a útočníka. Naopak dva hráči by mohli odejít.

Už před pár dny proběhla španělským tiskem zpráva, že se Rafael Benítez rozhodl nabídnout k prodeji záložníka Asiera Illarramendiho. Pětadvacetiletý fotbalista se za dva roky nedokázal v Realu prosadit a nezdá se, že by se to mělo změnit. Celkově je jeho angažmá zklamáním.

Již pár týdnů je také jasné, že Real opustí Lucas Silva. Brazilec doplatí na limit počtu hráčů mimo Evropskou unii v týmu. Bílý balet ho nejspíš pustí na hostování, ideálně do španělského klubu. Zájem mají hlavně Betis Sevilla a Levante.

Real se ale nechystá pouze prodávat, trenér Benítez by rád přivítal dvě nové tváře. Tou první by měl být hrotový útočník. Španělský kouč byl nicméně obeznámem s tím, že Real nehodlá kupovat top útočníka typu Sergia Agüera.

Spíše by tedy mělo jít o někoho, kdo na sebe vezme Chicharitovu úlohu z minulé sezony. Zároveň by to měl být hráč, který může do hry Realu vnést něco jiného. Benítez si údajně vyhlédl Fernanda Llorenteho z Juventusu.

Co se týče druhé posily, mohl by se jí stát Lucas Biglia z Lazia. Benítez by totiž rád vyztužil střed zálohy. Vzhledem k tomu, že bude sestavou rotovat mnohem více než Carlo Ancelotti, by chtěl mít více variant. Zvlášť pokud by odešel Illarra.

Problémem Bigliova příchodu může být postoj Lazia. To nechce svého klíčového hráče za žádnou cenu pustit a trvá na částce 40 milionů eur. Naopak problémem není fakt, že je Biglia Argentinec. Fotbalista totiž vlastní italský pas, proto by se nepočítal mezi hráče mimo Evropskou unii.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (79 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!