Sky Sports: Ramos chce odejít z Realu Madrid. Už to oznámil i vedení klubu

Čas 30. 06. 2015, 12:16 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Spekulace týkající se odchodu Sergia Ramose z Realu Madrid nabírají na síle. Britská média píší, že Ramos už oznámil vedení Realu, že chce odejít.

Manchester United má o Ramosovy služby velký zájem a je za něj ochotný Realu zaplatit 40 milionů eur. Před pár dny se psalo, že ho Real za méně než 90 milionů eur neprodá, ale to podle všeho byla hodně nadnesená zpráva.

Velkou roli zde určitě hrají i peníze. Španělská média totiž už od konce sezóny píší, že chce Ramos zvýšit plat. Ročně si v Realu Madrid vydělá 6 milionů eur. V Manchesteru United by si výrazně polepšil.

Pokud by do Manchesteru odešel, podepsal by s klubem pětiletou smlouvu. Za první rok by si přišel na úctyhodných dvanáct milionů eur. Potom by se každým rokem jeho plat snížil o 500 tisíc eur, což by znamenalo, že by si v páté sezóně v Anglii přišel na 10 milionů eur.

Sergiovi končí v Madridu smlouva v roce 2017 a vedení klubu se ji snaží s hráčem prodloužit, ale veškerá jednání zatím selhala. Moc tomu podle všeho nepřidá ani Sergiův bratr René, který je jeho agentem, protože má údajně špatné vztahy s prezidemtem Realu Florentinem Pérezem.

Klíčová slova: přestupy, sergio ramos

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (85 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!