Isco zůstane v Realu. Benítez mu zdůraznil, že je pro něj důležitý

Čas 18. 06. 2015, 18:11 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Isco se z Realu nechystá
Isco se z Realu nechystá

Nový trenér Realu Madrid Rafael Benítez se v dnech po svém jmenování spojil s několika důležitými hráči. Patřil mezi ně i záložník Isco. Španělský kouč se svým krajanem počítá a ten se už těší na další sezonu v bílém dresu.

Isco prožil v Realu vynikající sezonu. V závěru mu sice trochu došel dech, ovšem jinak byl klíčovým hráčem týmu. Hlavně v začátku nového roku ho svými výkony vyloženě táhl.

Ovšem pokud byli všichni hráči zdraví, což bohužel nebylo moc často, zůstával na lavičce. Přednost od Carla Ancelottiho dostávali Luka Modrić a James Rodríguez, případně Gareth Bale. To fanoušky často rozčilovalo.

Na rozpacích byl i samotný Isco. Proto si pohrával s myšlenkou na odchod. Zájem by o něj byl velký, například z Juventusu či Manchesteru City. Ovšem to Benítez odmítl. Iscovi zdůraznil, že s ním počítá a bude pro něj důležitým hráčem.

Isco tak všechny přestupové myšlenky hodil za hlavu, stal se jednou z tváří nových dresů a už se těší na novou sezonu. Stejně jako fanoušci doufá, že bude úspěšná.

Klíčová slova: isco, benítez

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!