Casillas může v Realu zůstat, i když přijde De Gea. Rozhodnutí je na něm

Čas 20. 05. 2015, 16:22 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Příchod Davida de Gey do Realu Madrid se zdá být každým dnem reálnější. Pokud se tak stane, je jasné, že jeden z ambiciózní brankářské dvojice Casillas, Navas bude muset odejít. Kdo to bude, by mělo záležet přímo na kapitánovi Realu.

Real Madrid v čele se svým prezidentem Florentinem Pérezem Ikera Casillase hodně respektuje. Na rozdíl od části fanoušků uznává jeho zásluhy. Proto se rozhodl, že dá legendě na výběr.

„Pokud chceš zůstat v Realu Madrid, můžeš. Počítáme s tebou i na další rok,“ měl podle informací deníku Marca říct Casillasovi na schůzce José Ángel Sánchez.

Tomu nahrává i fakt, že by Keylor Navas, který kryl v této sezoně Casillasovi záda, rád chytal více. To sám kostarický gólman přiznal v nedávném rozhovoru.

Po vynikajících výkonech na MS v Brazílii si určitě představoval více než 11 odchytaných zápasů. A v případě příchodu De Gey je v podstatě jasné, že právě mladý Španěl se stane novou jedničkou. Navas by si tak těžko výrazně polepšil.

Tak jako tak, zda se Casillas rozhodne zůstat, není jisté. Většina indicií nasvědčuje tomu, že by svůj milovaný klub ještě opouštět nechtěl. Zároveň by ale rád nadále chytal.

Jako velký bojovník ovšem boj o jedničku nejspíš nevzdá ani v případě příchodu Davida de Gey. Černý Petr tak spíše zbude na Keylora Navase. Vyřešená ale horká brankářská situace ještě zdaleka není.

Klíčová slova: casillas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!