Hráči stojí za Ancelottim. Real by ale mohl vést v příští sezoně Jürgen Klopp

Čas 15. 05. 2015, 10:07 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Carlo Ancelotti a Jürgen Klopp
Carlo Ancelotti a Jürgen Klopp

Zůstane Carlo Ancelotti na lavičce Realu Madrid i pro příští sezonu? Vedení klubu rozhodne až po konci sezony, spekulace a debaty na toto téma jsou ale v plném proudu už teď. Jasné je jedno, Ancelotti má velkou podporu hráčů.

Carlo Ancelotti si dokázal za dva roky hráče získat. Ti za ním stojí i v tuto nelehkou chvíli. „Jsme za Ancelottim, ale rozhodnutí, zda zůstane, není na nás. Když jsme loni ovládli Evropu, jedním z důvodů byl Ancelotti,“ tvrdil Sergio Ramos.

Právě lídři týmu jsou Ancelottiho velkou oporou. Sergio Ramos, Iker Casillas a Cristiano Ronaldo mají v Realu pochopitelně značné slovo. A všichni do jednoho si přejí setrvání italského kouče. To by mohlo být v rozhodování o budoucnosti trenéra klíčové.

Sám Ancelotti má jasno. „Rád bych zůstal. Za dva roky jsem si vytvořil skvělé vztahy se všemi hráči a to období hodnotím pozitivně. Ale je to na vedení. Pokud se mnou nejsou spokojení, mají právo mě odvolat,“ řekl Ital.

Prezident Realu Florentino Pérez v krátkém prohlášení nijak nenaznačil, zda Ancelotti zůstane. „Nebyl to pro nás šťastný den. Ale vrátíme se silnější,“ povzbudil pouze šéf Los Blancos.

Náhradou Klopp?

Faktem je, že pokud by se Real rozhodl Ancelottiho odvolat, bude muset pečlivě vybírat náhradu. Pro mnoho lidí je favoritem úspěšný trenér Borussie Dortmund Jürgen Klopp.

Německý kouč již oznámil, že po sezoně Dortmund opustí. Zároveň řekl, že si nehodlá dávat pauzu a chce trénovat hned od příští sezony. Zdálo se, že jeho kroky povedou do Premier League, nabídka Realu by se ale odmítala těžko.

Podle některých nepodložených spekulací se dokonce už vedení Realu chystá do Německa zahájit s Kloppem jednání. Ještě jednou je ovšem potřeba zdůraznit, že se zatím jedná o pouhé spekulace.

Měl by Real Madrid odvolat trenéra Carla Ancelottiho?

Ano (25,4%)
985
Ne (74,6%)
2894
Celkem hlasovalo: 3879
Klíčová slova: ancelotti, klopp

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (68 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!