AS: De Gea má v United problém s Van Gaalem, kouč s ním nemluví. Zamíří do Realu?

Čas 26. 02. 2015, 19:35 | Autor Beny | Zdrojas.com
David de Gea v reprezentačním dresu
David de Gea v reprezentačním dresu

I když je předchozí přestupové okno dávno za námi a budoucí v nedohledu, stále se rojí informace okolo změn v týmu Realu Madrid. Jedním z nejžhavějších kandidátů na přestup do Bílého baletu se zdá být brankář Manchesteru United David De Gea. A to i kvůli údajným konfliktům s trenérem Van Gaalem.

O mladém španělském brankáři se v souvislosti s Realem Madrid hovořilo již dříve, nikdy však nedošlo k jednáním o přestupu. Talentovaný brankář dokonce sám potvrdil, že se z klubu odcházet nechystá.

Nyní ovšem dostává situace nový rozměr. Podle španělského deníku AS by se na změně dresu De Gey mohl podepsat fakt, že si nepadli do oka s novým manažerem Rudých ďáblů Louisem Van Gaalem. Nizozemský kouč prý se svou jedničkou vůbec nemluví.

Manchesterské vedení se ztrátu svého klenotu snaží zažehnat a nabídlo gólmanovi novou a o hodně vylepšenou smlouvu. Tu zatím De Gea nepodepsal a přilil tak olej do ohně spekulacím o jeho přestupu.

V brance Realu vládne legenda klubu Iker Casillas, ale jak už je všem známo, čas nezastaví ani ten největší patriot klubu, a tak není divu, že se vedení královského klubu poohlíží po náhradě. Stane se jím španělský nástupce De Gea? To ukáže čas.

Přáli byste si příchod Davida de Gey do Realu Madrid?

Ano (Počet hlasů: 591)
591

Ne (Počet hlasů: 293)
293Celkem hlasovalo: 884
Klíčová slova: spekulace, de, gea

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (39 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!