Přijde Toni Kroos do Realu Madrid?

Čas 11. 06. 2014, 21:30 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Toni Kroos
Toni Kroos

Toni Kroos sice hraje za Bayern Mnichov, ale vypadá to, že by se už tuto sezónu mohl stěhovat jinam, pokud tedy s klubem neprodlouží smlouvu.

Kroosovi končí v červnu (jún) 2015 v Bayernu Mnichov smlouva, a pokud ji s klubem neprodlouží, tak za rok bude volným hráčem.

Real Madrid celou situaci údajně sleduje a prý kontaktoval i hráčova agenta, aby zjistil, jak to s ním vypadá. Kroos chce prý mít stejný plat a podmínky, jako mají Ribéry a Götze, ale Bayern se tomu doposud bránil, a tak by se mohl stěhovat pryč.

Bayern tak má dvě možnosti: buď s ním prodlouží ještě letos smlouvu, nebo ho prodají, protože za rok by odešel jako volný hráč a klub by na tom hodně prodělal.

O Kroose má velký zájem i Manchester United, ale po letošní otřesné sezóně, kterou United měli, to bude asi ještě hodně zajímavé. Kroos by chtěl mít vše vyřešené do začátku mistrovství světa, ale Bayern hraje tvrdě a vypadá to, že se to ještě nějakou dobu potáhne.

Kromě Kroose je rušno i kolem Marca Verrattiho. Italská La Gazzetta napsala, že Verrattiho agent už jednal v Madridu a Verrati by mohl do Realu Madrid přijít za 30 milionů eur, ale dnes se objevila zpráva, že PSG nechce Verratiho pustit.

Klíčová slova: přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (70 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!