Bulvár: David Beckham loví Cristiana Ronalda do svého týmu

Čas 19. 02. 2014, 16:57 | Autor redakce | Zdrojthesun.co.uk, mirror.co.uk
Cristiano Ronaldo míří podle bulávru do Ameriky
Cristiano Ronaldo míří podle bulávru do Ameriky

Anglické bulvární plátky (The Sun, Daily Mirror) tvrdí, že Cristiano odejde z Realu Madrid. Odvolávají se na svůj zdroj. Podle něho bude hrát americkou ligu, ale až v roce 2017.

Jak již nejspíše víte, David Beckham si v Miami vytváří fotbalový tým. Známá hvězda nezahálí a hledá do svého klubu hráče. Největším tahákem by měl být Cristiano Ronaldo, alespoň podle zdrojů anglického bulváru.

Portugalec prý odejde z Realu Madrid v roce 2017. Bude tedy kráčet ve stopách slavného Davida. Oba hráli v Anglii za Manchester United, oba ve Španělsku za Bílý balet. A teď by Ronaldo mohl hrát v Americe, stejně jako Beckham.

"Beckham si uvědomuje, že potřebuje velké jméno. A kdo jiný by měl přijít než Ronaldo?" tvrdí Daily Mirror. The Sun zase píše: „Cristiano měl nedávno 29. narozeniny. V roce 2017 mu bude 33. Navíc šla úroveň americké ligy nahoru."

David Beckham nastínil plány okolo vstupu svého týmu do MLS minulý týden. Oficiální datum ovšem ještě nepadlo. Otázkou je ovšem, zda by Cristiano Ronaldo dokázal opustit Real Madrid. Klub, ve kterém se stal hrající legendou.

Klíčová slova: ronaldo, beckham

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!