Cristiano Ronaldo otevřel své muzeum na Madeiře. Místo na Décimu tu mám, řekl

Čas 15. 12. 2013, 15:18 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Ronaldovo nové muzeum na Madeiře
Ronaldovo nové muzeum na Madeiře

Ronaldo v sobotu navštívil Madeiru, aby slavnostně otevřel muzeum. Zabývá se úspěšnou kariérou CR7 od svého začátku ve Funchalu, včetně všech jeho trofejí. Tu první získal ještě jako chlapec za National.

Muzeum je poseto vzpomínkami na Sporting Lisabon, Manchester United, současný Real Madrid a nesmíme zapomenout ani úspěchy s Portugalskem. Cristiano si zde vystavil dvě Zlaté kopačky či vítězství s Manchesterem United v Lize mistrů. Také se může pochlubit tituly z tří různých zemí (Portugalsko, Anglie, Španělsko) a dále poháry Supercopa a Copa del Rey s Realem Madrid.

Jeho fanoušci také věří, že získá Zlatý míč, který naposledy vyhrál v roce 2008 ještě jako hráč United. Ten by do muzea jistě také přidal. Pomoci k získání této trofeje mu možná pomohl i překonání rekordu Paulety v počtu gólů za reprezentaci.

Celým slavnostním programem Ronalda doprovázel spoluhráč Pepe přítelkyně Irina Shayk a zástupci Realu Madrid Emilio Butragueño a Miguel Pardeza.

RealMadrid.com: Vypadáte nadšeně. Co muzeum pro vás znamená?
Cristiano: Je to šance mě poznat pro všechny, kteří mají rádi Cristiana Ronalda. Pro mé přátele a lidi z Madeiry, kde jsem vyrůstal a strávil dětství. Je opravdu krásné, jsem pyšný a vzrušený. Doufám, že vyhraji další trofeje a tituly.

Věříme, že máte místo pro Décimu
Na ní je místo vždycky. Doufám, že to bude už tuhle sezónu. Opravdu si myslíme, že můžeme vyhrát.

Ronaldovo muzeum

Klíčová slova: cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!