Franck Ribéry: Zidane mě chtěl do Realu Madrid

Čas 13. 11. 2013, 19:11 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Ribéry
Ribéry

Francouzský záložník Franck Ribéry tvrdí, že ho jeho krajan Zinedine Zidane chtěl mít v Realu Madrid. Hráč Bayernu ale odmítl s tím, že nejraději by zůstal v Bavorsku.

Zinedine Zidane dělal vše co bylo v jeho silách, aby Franck Ribéry oblékal dres Los Blancos. Bohužel bez úspěchu. Záložník Bayernu také tvrdí, že o něho kromě Realu Madrid stála i katalánská Barcelona. 

„Barcelona a Real Madrid jsou velmi silné týmy, v jednom okamžiku po mě oba celky toužily," prozradil Ribery. Francouzské křidlo pokračovalo: „Líbilo se mi to. Cítil jsem se blíž Realu Madrid než Barceloně. Nyní mě to však nezajímá, mou rodinou je Bayern."

Pokud ale měl Franck nakročeno k přestupu, jasně by zvolil Real Madrid. Kromě toho, že mu imponuje historie tohoto slavného celku, tak se mu líbilo i přemlouvání ze strany Zinedina Zidana: „Zidane chtěl, abych šel do Realu. Hodně se snažil můj přestup zrealizovat. Ale nepovedlo se mu to."

Ribéry tedy zůstal v Bayernu a vyhrál co se dalo. Ligu s obřím náskokem a mnoha rekordy. Po tuhém boji i Ligu mistrů, když v semifinále pomohl vyprášit Barcelonu. Hodně odborníků mu proto přikládá velké šance na zisk Zlatého míče (více zde). „Mám z toho dobrý pocit," přiznal. 

Klíčová slova: ribery, zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!