Juan Mata: Díky Realu za všechno, ale jsem šťastný v Londýně

Čas 10. 10. 2013, 20:19 | Autor podvinho | Zdrojbernabeudigital.com
Juan Mata je zatím v Londýně šťastný
Juan Mata je zatím v Londýně šťastný

Juan Mata se vyjádřil k údajnému zájmu Realu Madrid o jeho osobu prostřednictvím svého Google+. Realu je stále hodně vděčný, ale o přestupu neuvažuje.

Juan Mata po příchodu Josého Mourinha k údivu většiny fanoušků ztratil místo v základní sestavě a zatím se mu portugalského trenéra nepodařilo přesvědčit. Ostrovní média spekulují, že Mourinho se bude snažit Maty zbavit.

A není velkým překvapením, že se ve hře objevuje jméno Realu Madrid, jehož je Mata odchovancem. Především kvůli ztrátě Mesuta Özila přijde mnoha expertům logické, že by mohl Španěl zamířit do Madridu.

Musíme ovšem připomenout jeden důležitý fakt. Real Madrid se zbavil Özila dobrovolně a bylo by divné, kdyby za něj hledal náhradu. I když je Mata skvělý fotbalista, fanoušci by to asi prožívali ještě více.

Sám Juan Mata se ke všemu vyjádřil na svém Google+. Mimo jiné připomněl, jak je Realu Madrid vděčný za to, že ho vychoval, i když skutečnou hvězdou se stal až ve Valencii.

„Jsem vděčný Realu Madrid za příležitost, kterou mi dal, kdy mi bylo 15 let. Díky Realu jsem se mohl zlepšovat,“ ukázal španělský záložník pozitivní vztah k Realu.

„Užíval jsem si ty čtyři roky v Realu a udělal jsem si tam mnoho kamarádů, se kterými se dodnes přátelíme. Nyní jsem ale šťastný v Londýně,“ pokusil se Mata utnout veškeré spekulace.

Pokud ovšem nadále nebude nastupovat, je jisté, že by byla škoda, aby podobný klenot pouze vysedával na lavičce. Změna dresu bude nutná.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!