Real Sociedad se snaží získat Casemira na hostování

Čas 06. 10. 2013, 09:08 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Casemiro
Casemiro

<Anketa> Talentovaný Casemiro je možná na odchodu z Realu Madrid. Více zápasových zkušeností mu nabízí Real Sociedad, který by Brazilce rád získal na hostování.

Casemiro sice před sezónou uchvátil svými výkony v přípravě, v soutěžních duelech si ale zatím moc nezahrál. Je to logické, Carlo Ancelotti zatím nechce příliš riskovat a důvěru dostávají zkušenější hráči. Navíc po návratu Xabiho Alonsa vznikne v záloze ještě větší přetlak.

Jednou z možností je tak poslat Casemira na hostování. O talentovaného záložníka projevil v posledních dnech zájem Real Sociedad, který shání náhradu za dlouhodobě zraněného Granera. Námluvy o Jonathana dos Santose z Barcelony nevyšly.

Podle informací deníku AS již měl proběhnout rozhovor mezi prezidentem Florentinem Perézem a jeho protějškem Jokinem Aperribayem v Madridu.

Je ovšem otázkou, co na všechno řekne Carlo Ancelotti, který by měl mít poslední slovo. Více minut na hřišti by Casemirovi určitě prospělo, na druhou stranu při absenci Xabiho Alonsa by další zranění mohlo mít nepříjemné následky.

Poslali byste Casemira na hostování do Realu Sociedad?

Ano (74,9%)
313
Ne (25,1%)
105
Celkem hlasovalo: 418
Klíčová slova: casemiro

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (43 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!