Real Madrid slibuje Neymarovi roční plat 11 milionů eur, Barcelona 7

Čas 25. 05. 2013, 14:57 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Neymar
Neymar

Kauza kolem Neymara se opět roztáčí na plné obrátky. Santos totiž oznámil, že dostal od Realu a Barcelony za Neymara nabídky a prý je akceptuje a hráče klidně nechá odejít.

Uvidíme tedy, jak se Neymar rozhodne, protože ho chtějí získat oba kluby, ale Real Madrid mu údajně nabízí víc peněz.

Neymar je ze Santosu zvyklý na pořádný balík. V Brazílii si totiž měsíčně vydělá 1,6 milionu eur hrubého a za rok to tedy činí 19,2 milionu eur, což je po zdanění více než 10 milionů eur, a když k tomu ještě přičteme další peníze z reklamy, tak je to pěkný ranec.

Real Madrid mu údajně nabízí 11 milionů eur za rok. Neymar by tak měl vyšší plat než Cristiano Ronaldo, který si za rok vydělá 10 milionů eur. Ve hře je ale také Barcelona, která mu ale nabízí o čtyři miliony méně, tedy 7 milionů eur.

Vše je tedy na Neymarovi, ale uvidíme, jak se celé k situaci postaví vedení Santosu, protože Barcelona je za Neymara ochotná zaplatit 28 milionů eur, zatímco Real Madrid prý 35 milionů eur.

Média píší, že bychom během několika nadcházejících dní měli mít jasno v tom, kam Neymar půjde, ale spíše to vypadá, že to bude běh na dlouhou trať a chvíli bude trvat, než se dozvíme, kde mladý Brazilec nakonec skončí.

Klíčová slova: neymar, přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (141 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!