AC Milán jedná o přestupu Kaká

Čas 28. 08. 2011, 13:36 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Kaká na lavičce
Kaká na lavičce

Dobří holubi se vracejí. I takto by mohl znít nadpis tohoto článku. Dnes se (nejen v bulvárních plátcích) objevila zajímavá zpráva. Italský mistr z Milána včera v pozdních večerních hodinách oslovil královský klub a tím otevřel jednání o „návratu ztraceného syna" zpět na San Siro. Oba velkokluby si budou muset pospíšit pokud chtějí dosáhnout dohody, jelikož času není mnoho, letní přestupové období končí brzy, přesněji 31.8. tuto středu.

Již minulý týden se spekulovalo o přestupu Kaká, mezi kandidáty se řadil druhý milánský velkoklub sdílící stejný stadion-Inter Milán. Bohužel pro fanoušky Nerazzuri Kaká tento přestup resolutně odmítl s tím, že by to příznivcům AC nemohl udělat. Spekulovalo se také o přestupu k šejkům do PSG, kde působí trenér Leonardo, který Rickyho vedl právě v AC Milán, tato spekulace však měla jepičí život.

Zprávě, která proběhla dnes v italských a španělských periodikách musíme přikládat o něco těžší váhu, ve hře o Kaká je silný hráč. Majitel AC Silvio Berlusconi totiž prohlásil:

„Když od nás Kaká odcházel, tak jsme si říkali, že kdyby se jednou vrátil a ukončil zde kariéru, tak by to bylo něco úžasného. Když budou podmínky dobré, tak proč ne?".

Počáteční nabídka, která přiletěla do Madridu za 28letého Brazilce zní: 15milionů euro za přestup nebo roční hostování s klauzulí, která toto hostování může změnit v trvalý přestup za 20milionů euro. Vedení AC v podání Adriana Gallianiho také dodalo, že je ochotno dále jednat a že víceméně počítá s navýšením částky ze strany Realu. Není se čemu divit, vždyť Kaká přestupoval z Rossoneri na Bernabeu v roce 2009 za 67milionů euro.

Ricky by také musel ulevit ze svých platových podmínek, a to o rovných 30%. Z nynějších 9milionů euro by klesl na 6milionů euro.

Z čistě ekonomického hlediska(když nebereme prodej dresů a marketing) byl tento hráč pro real ztrátový, co se týká hlediska sportovního si udělejme každý svůj názor, zda hráč takového kalibru toho pro nás předvedl dost? Jistě, můžete namítat, že se zranil a dlouho laboroval s kolenem, ale ani po rekonvalescenci toho podle mého názoru moc nepředvedl, alespoň ne za ty peníze, co bere a za ta očekávání Madridstas, která do něj vkládali. Jaký máte názor? Prodali byste Kaká zpět do AC Milán nebo byste mu dali ještě další šanci v bílém dresu? Piště dolů pod článek do komentářů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (85 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!