Agüero nechce do Atlética, Real nevylučuje

Čas 15. 07. 2011, 16:56 | Autor Karlos | Zdrojas.com, goal.com, Marca
Sergio Aguero
Sergio Aguero

Los Merengues jsou na přestupovém trhu opět aktivní. Zatím však především kvůli nákupům a to se ještě čeká příchod kvalitního útočníka. Na výběr jsou Agüero, Neymar nebo Adebayor...

Spekulace o útočné řadě v Realu Madrid nekončí. Ve středu proběhla i jedna z mnoha schůzek, která se točila kolem Brazilce Neymara. Ten je nyní na Copa América a již řekl, že se chce soustředit nyní na reprezentaci. K tomu dodal, že by rád hrál za Santos na prosincovém Mistrovství světa klubů.

I tak se Florentino Pérez sešel s Luisem Álvarem de Oliveirou, prezidentem Santosu, v Paříži. Zástupce brazilské strany zopakoval svůj 45 milionový požadavek a také přání, aby Neymar ještě půl roku zůstal. Pérez má samozřejmě o mladíka eminentní zájem, ale konečnou sumu chce prostě snížit.

Podle posledních informací je ovšem možné, že by byl ochotný zaplatit celou sumu, pokud by to bylo opravdu nutné. Stále hlasitěji se hovoří i o lednovém příchodu, v tom případě by ovšem Mourinho podle Marcy požadoval Emmanuela Adebayora.

Třetím adeptem do party na pozici útočníka Los Merengues je Sergio Agüero. I tento Jihoameričan je zatím na Copa América a znovu zopakoval, že o své budoucnosti rozhodne po šampionátu. Ovšem prohlásil i některé zajímavé věci.

„Řekl jsem to, co jsem si myslel. Nevidím se v Atléticu. Uvidím, co pro mne bude nejlepší, můj zástupce na tom pracuje, ale nechci na to nyní myslet. Kdybych ale říkal, že se vidím v Atléticu, tak bych lhal. Chtěl bych hrát ve Španělsku nebo Anglii. Pro dres Atlética jsem udělal cokoliv, ale pokud jde o moji budoucnost... stát se může cokoliv. Real Madrid? Může to být kdokoliv, ale ne Atlético. Nemohu lhát.

Naplno běží i jednání o prodejích hráčů. Na listu nepotřebných je i Pedro León. Španěl a odchovanec Murcie by se mohl vrátit do Getafe, odkud na Santiago Bernabéu přišel. Los Merengues by se Leóna rádi zbavili natrvalo, zatímco pro Getafe by bylo lepší hostování. Stále se tak vyjednává.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (52 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!