Villas-Boas se zajímá o Pepeho a Di Maríu

Čas 08. 07. 2011, 22:36 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
André Villas-Boas
André Villas-Boas

Kromě nových posil se spekuluje i o odchodech hráčů z Realu Madrid, přičemž se často skloňuje jméno Ángela Di Maríi. O něj má zájem i Chelsea, jejíž trenér by rád získal i Pepeho.

Pepe a Di María se ocitli v hledáčku anglické Chelsea. Nový manažer The Blues André Villas-Boas již s oběma mluvil po telefonu, aby zjistil jejich zájem o možný přesun do Londýna.

Podle deníku Marca si může Villas-Boas Pepeho ihned škrtnout, zatímco Di Maríova situace je nejistá. Roman Abramovič je ochotný mladému trenérovi splnit, co mu na očích uvidí, vždyť už jen za něj vyplatil Portu 15 milionů eur. Cíl ruského oligarchy je jasný - výhra v Lize mistrů.

Pepe už nějakou dobu vyjednává podmínky nové smlouvy a podle posledních zpráv vše vede ke zdárnému konci, takže to na jeho odchod opravdu nevypadá. Argentincova situace je jiná. Přišel Coentrão, Los Blancos se zajímají o Neymara a již tak je v Realu velká konkurence. Pokud by tedy přišla vážná nabídka s odpovídajícím finančním ohodnocením, pak by se začalo jednat vážně. Získané peníze by pak mohly být použity na koupi Neymara či Agüera.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (79 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!