Smrtelná autonehoda s účastí bývalého madridisty

Čas 03. 05. 2011, 17:40 | Autor Petric32 | Zdrojmarca.com, football365.com
Marcos Alonso
Marcos Alonso

Bohužel během zápalu boje o trofeje vás musíme informovat i o jedné smutné zprávě. Marcos Alonso, bývalý hráč Realu Madrid, který byl odkoupen anglickým Boltonem, byl včera účastníkem autonehody, při které zemřela žena. Hráč byl pod vlivem alkoholu.

O přestupu Marcose Alonsa a jeho případném odkoupení zpět se více dočtete zde.

Dvacetiletý Alonso se se svými přáteli vracel z noční akce, která končila okolo pondělní sedmé hodiny ranní. Cesta byla kluzká, ale podle policejní zprávy jelo auto i překročenou rychlostí. To vše vyústilo v to, že Alonso vůz nezvládl a ten narazil do kamenné zdi v centru Madridu (ulice Sinesio Delgado).

Jednou z Marcosových přátel v autě byla i 19letá dívka Barbara, která však nebyla připoutaná a utrpěla vážné poranění hlavy. Později došlo i k zástavě srdce a převozu do nemocnice La Paz. Zde bohužel po půlhodině zemřela.

Dalším cestujícím byl bývalý hráč Realu Madrid C, Jaime Navarro, který nyní obléká dres druholigového itaského klubu Pescara. Ten skončil ve stejnojmenné nemocnici "pouze" se zlomenou klíční kostí.

V autě byla také známá Marcose Alonsa, Teresa, která utrpěla vážné poranění hrudníku. Posledním ve voze byl Miguel Alonso, který zůstává taktéž hospitalizován se třemi zlomenými žebry a poraněnými plícemi.

Prohlášení o celé situaci zatím vypadá takto: „Podle předběžného vyšetřování případu Marcose Alonsa Mendozy je zatím známo toto. Marcos Alonso Mendoza byl po dni stráveném u výslechu propuštěn, ale bude prošetřena jeho účast na spáchání trestného činu za zabití z nedbalosti a způsobení bezohledných zranění. Šetřit se bude i porušení bezpečnosti silničního provozu a řízení pod vlivem alkoholu.“

„Soudce, který tento případ dostal na starost zatím preventivně Alonsovi odebral řidičský průkaz po celou dobu řízení procesu. Zákaz platí pro území celé země.“

Alonso, který byl sám při autonehodě nezraněn, se nyní může vrátit do Anglie. Celý soudní proces by mohl trvat až 8 měsíců. Datum prvního líčení bylo stanoveno.

Za první tým Realu Madrid nastoupil Marcos Alonso k jednomu utkání a po přestupu do Anglie se na hrišti v dresu Boltonu ukázal prozatím čtyřikrát.

Marcos Alonso je syn stejnojmeného bývalého záložníka Barcelony a Atlética Madrid a vnuk bývalého hráče Realu Madrid Marquitose. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!