Nové dresy na sezónu 2011/12?

Čas 26. 03. 2011, 18:24 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Dresy Realu Madrid na sezónu 2011/12 dle Marca
Dresy Realu Madrid na sezónu 2011/12 dle Marca

Real Madrid na novou sezónu má mít dresy se zlatými pruhy. Alespoň to tvrdí deník Marca. José Mourinho několikrát řekl, že jeho tým bude v příští sezóně silnější a získá úspěchy a právě druhá sezóna by byla ve znamení zlata. Dresy Realu Madrid by tak mohly ještě více symbolizovat vítězství.

Podle španělských deníků by měl mít Real Madrid v příští sezóně bílé dresy se zlatými pruhy. Jak všichni ví, tři pruhy symbolizují firmu Adidas, která je partnerem a výrobcem dresů pro Real Madrid. Od nové sezóny by měly být tyto místo modré barvy nahrazeny barvou zlatou. Na domácích i venkovních dresech by se měly tedy objevit tři zlaté pruhy. Podle španělského bulvárního deníku je jedinou neznámou to, zda-li bude i sponzor Bwin ve zlaté barvě, nebo zůstane černý. Byla by to velká novinka, co se týče barvy dresů. V obrázku níže můžete vidět samozřejmě pouze fotomontáž, ale je možné, že takový dres bude v příští sezóně Cristiano Ronaldo opravdu oblékat. Venkovní dresy by zůstaly celé černé, ale také by se na ramenou a rukou objevily zlaté pruhy, které by nahradily současné zelené. Také logo Adidas by mělo být zlaté. Zástupci Realu Madrid prý již mluvili s představiteli německé firmy Adidas, zda-li by měl být i znak Realu Madrid obohacen o zlaté elementy. Další novou věcí by mohl být límec, který by byl také lémován zlatou barvou.

Stále je vše ale pouhá spekulace. Real Madrid již kdysi hrál se zlatými dresy. Naposledy v sezóně 1999/2000 ve finále Ligy Mistrů v Paříži, kde Real Madrid porazil Valencii 3:0 a vyhrál po osmé Ligu Mistrů.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (86 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!