Dani Parejo by se měl po sezóně vrátit do Realu

Čas 12. 02. 2011, 13:26 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Dani Parejo
Dani Parejo

Odchovanec Realu Madrid a momentálně klíčový hráč Getafe Dani Parejo se nejspíše v létě vrátí do svého mateřského klubu. Královský klub se ho chystá vykoupit, což díky jasně dané klauzuli ve smlouvě nebude nikterak složité.

Dani Parejo je odchovancem Realu Madrid a vždy v něm byl velký potenciál. Toho si byl Real velmi dobře vědom, nicméně v nabité konkurenci neměl mladý střední záložník šanci a tak odešel do Getafe.

Real si ale jasně určil podmínky. Hráče sice prodal za 3 mil. eur, nicméně si vynutil klauzuli, podle které ho může za 5 mil. eur po této sezóně vykoupit. Proto se Bílý Balet vyhne jakýmkoliv složitým vyjednáváním a může Pareja jednoduše odkoupit.

Přáním Getafe ale je, aby Parejo zůstal i nadále, jelikož se v klubu vypracoval v klíčového a velmi důležitého hráče. To ostatně předvedl i ve vzájemném zápase s Realem Madrid, kdy byl jedním z nejlepších hráčů na hřišti.

Činovníci Getafe už tak kontaktovali Real Madrid, jestli bude mít o hráče zájem nebo ho v klubu nechá. Vedení Realu ale reagovalo jasně, hráče chce v létě ve svém týmu. Mimo jiné je to i přání Josého Mourinha, který vidí Pareja jako ideálního parťáka k Xabimu Alonsovi nebo jako jeho náhradníka, aby si mohl španělský reprezentant někdy odpočinout.

Parejovu dobrou formu v aktuální sezóně dokazují i statistiky. Zatím odehrál naprostou většinu zápasů a to v základní sestavě. Dokázal se třikrát prosadit střelecky a několik branek také připravil.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (50 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!