AS: Pepe stále bez nové smlouvy

Čas 04. 02. 2011, 11:24 | Autor Karlos | Zdrojas.com
Pepe zatím nemá novou smlouvu
Pepe zatím nemá novou smlouvu

Madridský deník AS dnes informuje o tom, že portugalský obránce, Pepe, stále nepodepsal nový kontrakt, i když se o jeho prodloužení mluví už rok. Hrozí tedy jeho odchod?

Vyjednávání o smlouvách není někdy příliš snadné a jasný důkazem je v současnosti Pepe. O jeho novém kontraktu se hovoří už delší dobu, ale stále nebylo nic oficiálně stvrzeno.

I José Mourinho už na vedení královského klubu tlačí: „Real potřebuje Pepeho a Pepe potřebuje Real.“ Nicméně tato slova stále vychází do prázdna. Klub neakceptuje prý vysoký plat stopera, jenž má na Santiagu Bernabéu smlouvu do léta 2012. Pokud by tedy nedošlo ke shodě, letní odchod není vyloučen.

Již rok probíhají jednání mezi oběma stranami. Portugalec aktuálně bere 1,8 milionu eur ročně, což ho řadí k úplnému konci našeho platového žebříčku. Los Blancos mu nabídli 3,5 milionu eur, což se obránci nelíbilo. To hlavně proto, že by si opět v klubu moc nepolepšil a také kvůli tomu, že nikdy nedělal problémy a byl ke klubu absolutně loajální. O jeho herním přínosu nemusí být ani řeč.

Hráč sám požadoval poprvé 5 milionů eur. Po zamítnutí Jorge Mendes, Pepeho agent, požadoval pro klienta 4 miliony eur. Ani tohle nebylo vyslyšeno, i když je rozdíl pouhých 0,5 milionu eur. Hráče, který do Realu přišel za 30 milionů eur, stále navíc podporuje Special One: „Díky Pepemu hrajeme lépe.

Jednou možností, proč klub hráči nechce dát o něco vyšší plat, je fakt, že je Portugalec v poslední době často zraněný. Třeba právě teď se ještě dostává ze svalového zranění z utkání s Levante. Dnes a zítra by však už měl trénovat s týmem, avšak Real Sociedad nejspíše ještě nestihne. To až utkání s Espanyolem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!