Ibrahimovic: Přestoupím do Realu Madrid

Čas 28. 12. 2010, 13:37 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic

Velmi překvapivé bulvární zprávy se objevily během noci ve Španělsku. Radio Onda Cero informovalo o tom, že Real Madrid se nakonec rozhodl na prosbu Josého Mourinha koupit útočníka. Nebylo by na tom nic divného, kdyby se nejednalo o hráče, který opravdu tým posílí a o hráče, který je bývalým útočníkem FC Barcelony.

Zlatan Ibrahimovic by měl být tou velkou senzací. V rádiu Onda Cero se v noci spojili se Zlatanem Ibrahimovice v rámci večerního programu a pár slov s ním mluvili. Zlatan Ibrahimovic je momentálně s Rossoneri v Dubaji. Každopádně jeho slova zněly jasně.

„Ano, je to pravda. V lednu přestoupím do Realu Madrid. Těším se, že budu opět pracovat s trenérem Mourinhem. Děkuji všem lidem v Milánu,“ řekl pravděpodobně nový útočník Realu Madrid, který rovněž nechtěl nic dodávat k jeho vztahu k Barceloně a ke Guardiolovi. Podle Zlatana je tato věc uzavřená a není už o čem mluvit.

V současnosti se tým AC Milán vyskytuje v Dubaji, kde se připravuje na jarní část Serie A. Odborníci tvrdí, že Milán se dohodl na přestupu, jelikož před několika dny získal Antonia Cassana. V tuto chvíli neznáme cenu, za kterou by měl Zlatan Ibrahimovic do Realu Madrid přijít, každopádně podle Onda Cero by v celé operaci měl být také odchod Ezequiele Garaye. Pro José Mourinha by byl přestup švédského útočníka pěkným, ale trochu opožděným vánočním dárečkem. O dalších informacích okolo této zprávy vás budeme informovat v nejbližších dnech.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (137 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!