Cassano do Milána, Real si přivydělá

Čas 21. 12. 2010, 13:35 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Antonio Cassano ještě v dresu Realu Madrid
Antonio Cassano ještě v dresu Realu Madrid

Italský fotbalový útočník Antonio Cassano se nejspíše přesune do týmu AC Milán. Pokud si myslíte, že to vůbec nesouvisí s naším milovaným klubem, pak se mýlíte, jelikož královský klub díky klauzuli vydělá slušné peníze.

Pokud nyní čekáte atronomickou částku, budete nejspíše zklamáni, nicméně i částka 5 mil. eur, na kterou si přijde Real Madrid je určitě příjemná. Navíc klub nic nestojí, Cassano mu již dávno nepatří.

Antonio Cassano již dávno opustil Real Madrid a přesunul se do italské Sampdorie Janov, kde se stal hvězdou a respektovaným hráčem. Nicméně klazule, kterou si tehdy madridský velkoklub vynutil, běžela a stále běží dál. Pokud nyní Cassano podepíše smlouvu s AC Milán, což se již zdá jako skoro jisté, inkasuje Real již zmiňovaných 5 mil. eur. 

Kontroverzní hráč opouští svého současného zaměstnavatele z podivných důvodů. Hvězda se totiž nepohodla s prezidentem klubu, když odmítla přijít na charitativní akci. Všude ve světě se ale bere samozřejmostí, že hráči tyto akce navštěvují. Většina z nich to má dokonce ve svých smlouvách.

Následovala ostrá výměna názorů mezi hráčem a prezidentem, což nikdy nemůže dělat dobrotu a bylo jasné, že oba v klubu nezůstanou. A protože odchod prezidenta v podobném případě nepřipadá v úvahu, na řadě byl hráč.

Poměrně překvapivé bylo, že po něm sáhl věhlasný AC Milán, který má jinak útok velice nabitý. Jenže Cassano je typ hráče, který se určitě hodí každému klubu a proto ho trenér AC Allegri oslovil. Přestup vypadá již velmi reálně a Cassano brzy podepíše smlouvu, čímž pomůže i Madridu. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!