Borrielo a Diarra mohli změnit působiště!

Čas 05. 09. 2010, 10:05 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com, marca.com
Diarra zůstává v Realu za podivných okolností
Diarra zůstává v Realu za podivných okolností

Real Madrid se v poslední den přestupového termínu pokoušel hned o dva tahy, které byly neúspěšné. Na poslední chvíli se snažil získat z AC Milán útočníka Marca Borriela, ten dal ale přednost AS Řím. Opustit Real naopak mohl Momo Diarra, který ale celý den nebral telefon!

Pokud jsou informace, které přináší hned několik sportovních deníků, přesné, Mahamadou Diarra se chtěl vyhnout přestupu za každou cenu. Real byl totiž již téměř dohodnutý s Olympiquem Marseille na přestupu či hostování s opcí.

Jediné, co činovníkům Realu chybělo, bylo potvrzení od samotného hráče. Ten však celý den nebral telefon a nebyl vůbec k zastižení! Připomeňme, že Diarra byl zrovna na srazu své reprezentace.

Jisté tedy je, že minimálně další půlrok zůstane v Realu Madrid. Jestli však šlo o pouhou shodu náhod nebo o připravenou lest v podání hráče, se už asi nedozvíme. Jedno je ale jisté. Diarra příliš šancí nedostane a pokud nějakou nevyužije, vydrží v bílém dresu jen o půl roku déle...

Naopak posilou do útočných řad se mohl stát Marco Borrielo. Italský reprezentant zažil skvělou sezónu v AC Milán, přesto si musel balit kufry, jelikož italský velkoklub získal Zlatana Ibrahimoviče a Robinha. Navíc se uzdravil Pato.

Jak přiznal agent samotného hráče, Borrielo neměl o nabídky nouzi. Mimo jiné se o hráče zajímal Manchester City, který ale neměl šanci, jelikož Borrielo chce nastupovat v Lize Mistrů v nadcházející sezóně.

To by ale splňoval Real, který byl do poslední chvíle ve hře. Problémem však bylo, že vedení už s žádnou další posilou nepočítalo a bylo ochotno koupit Borriela jedině tehdy, pokud odejde Karim Benzema. Ten přestup odmítl a tak muselo sejít i z přestupu Borriela, který se nakonec upsal AS Řím.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!