Michel Bastos nevylučuje přestup do Realu

Čas 22. 08. 2010, 12:28 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Michel Bastos v dresu Lyonu
Michel Bastos v dresu Lyonu

Do Realu Madrid by podle bulvárních plátků mohla dorazit další posila. Tentokrát by se jednalo o posílení levého kraje obrany. Michel Bastos přestup nevyloučil, zároveň ale dodal, že ho zatím nikdo nekontaktoval.

Real Madrid má po odchodu Roberta Carlose s postem levého obránce neustále problémy. Zatím ho totiž nikdo nedokázal plnohodnotně nahradit. Marcelo se sice zlepšuje, avšak v obrané fázi často chybuje. ?lvaro Arbeloa si zase nedokáže udržet stabilní výkonost. Royston Drenthe ukázal, že na základní sestavu momentálně nemá a nejspíše bude muset královský klub opustit.

I proto se neustále rojí spekulace o možných příchodech. Nejnovější spekulací je příchod Michela Bastose, který hraje momentálně za Olympique Lyon a brazilskou reprezentaci.

Bastos má vynikající levou nohu, dokáže skloubit techniku a sílu. Navíc má velmi dobrou fyzičku, takže dokáže neustále podporovat útočnou fázi a nezapomíná se vracet. Narozdíl od Marcela je lepší v bránění, je těžké přes něj přejít.

Problémem ale je, že Lyon se svého klenotu nebude chtít vzdát. Pokud by měl přece jen hráč přestoupit, bude muset Real zaplatit poněkud vysokou částku a to by mohlo být kamenem úrazu celého přestupu. Spekuluje se však, že by Real mohl koupit Bastose, pokud by prodal Drentheho.

Sám Bastos se k celé situaci vyjádřil. „Nebráním se přesunu do Španělska, možná tam jednou budu hrát, ale můžu říct, že mě nikdo z Realu Madrid nekontaktoval“ řekl obránce na tiskové konferenci.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (92 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!