Ferguson chce získat Van der Vaarta

Čas 20. 08. 2010, 14:37 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Van der Vaart
Van der Vaart

Nizozemec Rafael Van der Vaart možná přece jen opustí Real Madrid. Velký zájem o jeho služby má totiž Manchester United a hlavně jeho trenér, Sir Alex Ferguson.

Van der Vaart sice několikrát řekl, že chce v Realu zůstat a že hodlá o své místo bojovat, poslední zprávy ale hovoří o tom, že přesto bude muset tým opustit. Velký zájem o jeho služby má Manchester United, který zatím nezískal žádnou zvučnou posilu.

„Van der Vaart by k nám zapadl. Pokud má opravdu zájem, chci ho. Postavil bych ho na jeho oblíbené místo ve středu zálohy. Doufám, že se naše cesty sejdou“ vyjádřil zájem Alex Ferguson, trenér Rudých Ďáblů.

Stále ale není jasné, jestli se chce Mourinho Vaarta zbavit. Zatím to spíše vypadá, že si chce Nizozemce ponechat, což ostatně sám potvrdil. „Příchod Ozila neznamená konec Vaarta“ řekl stručně, leč výstižně Portugalec.

Ani sám hráč zatím odchod neplánuje. K novému výroku Alexe Fergusona se ale zatím nevyjádřil. Jeho předchozí slova však zněly jasně, Vaart chce zůstat v Realu a o své místo bojovat.

Problémem však může být velký přetlak v týmu. Po příchodu Ozila je na postu ofenzivního záložníka hned několik hráčů. Samozřejmě nesmíme zapomínat na zraněného Kaká, kromě Ozila může na tomto postu hrát také Canales. A to samozřejmě počítáme se systémem na pět záložníků.

Pokud by měl přece jen Vaart odejít, není zatím jisté, kolik by za něj Bílý Balet požadoval. Dříve se spekulovalo o částce kolem 20 mil. eur, nyní by se asi musel spokojit s méně penězi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (100 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!