Real Madrid se Ozila ještě nevzdává

Čas 15. 08. 2010, 11:42 | Autor podvinho
Mesut Ozil
Mesut Ozil

José Mourinho má stále zálusk na možnou poslední posilu Bílého Baletu. Jedná se o záložníka Werderu Brémy, Mesuta Ozila, kterého ale jeho klub nechce za žádnou cenu prodat. Sám hráč by se přestupu nebránil.

O tureského záložníka Ozila je po vydařeném MS v JAR velký zájem. O jeho služby už se přihlásilo několik evropských velkoklubů. Kromě Realu například Chelsea, Manchester United nebo Barcelona.

Sám hráč vycítil, že Werder je pro něj již malý a rád by někam přestoupil. I proto neprodloužil s klubem smlouvu, ta současná mu končí už za rok. A to může být při vyjednávání problémem pro obě strany.

Werder totiž za svůj klenot požaduje minimálně částku okolo 20 mil. eur, která se zdá ale klubům příliš vysoká, když se podíváme na fakt, že za rok mohou tohoto hráče získat úplně zadarmo.

Mourinho by si ale přál Ozila vidět v bílém již letos a proto se snaží Real tohoto hráče získat. První nabídku v zatím nespecifikované výši ale německý klub odmítl. Jestli se Real odhodlá k dalším nabídkám, není momentálně jisté.

Sám Ozil má ale jasno, chce do Realu. „Vítě, rád bych hrál v bílém, to ví každý, ale klub mě nepustil. Nemám k tomu co víc říct“ prohodil před novináři značně naštvaný Ozil. 

K přestupu se vyjádřil i samotný José Mourinho. „O Ozila stojíme, je to hráč, kterého jsme chtěli získat, ale jeho trenér řekl ne“ potvrdil Mourinho zájem při příležitosti slavnostního zápasu na půdě Bayernu Mnichov.

Manažer Werderu Klaus Allofs má ale jasno. „Ozil je hráčem Werderu a na tom se nic nemění. Neustálé spekulace mě unavují. Ozil je našim hráčem a nevidím důvod, proč bychom ve spolupráci nemohli pokračovat“ řekl Allofs.

Když se ale jeden z novinářů zeptal, proč, když jsou všichni tak spokojeni, ještě Ozil neprodloužil smlouvu, v místnosti se rozhostilo hrobové ticho...

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (79 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!