Lass na odchodu z Realu?

Čas 24. 06. 2010, 09:28 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Lass
Lass

Situace kolem Lasse začíná být pěkně zamotaná. Sám hráč prý chce přestoupit, důvody nejsou přesně známy. Navíc je momentálně na dovolené, kde nebere telefon ani svým spoluhráčům.

Přitom to vypadalo na idylické spojení. Real Madrid a Lassana Diarra. Ihned po přestupu začal záložník ukazovat, že je výborným hráčem, který se navíc neustále zlepšoval.

I začátek této sezóny vypadal dobře, když Lass hrál a nutno dodat, že skvěle. Poté se ale zranil, do sestavy se propracoval Fernando Gago a ten již Lasse zpět do základu nepustil.

Nyní se zdá, že Lass je natolik nespokojený, že bude chtít královský klub opustit. Přesný důvod není znám, zato hráčova povaha ano. Lass rád hledá nové výzvy a hlavně často mění svá rozhodnutí. Stává se, že ho to prostě v klubu přestane bavit. Takto odešel z Chelsea i Arsenalu.

Sám hráč navíc notně komplikuje situaci. Momentálně je totiž na dovolené a nezvedá telefon vůbec nikomu Představitelé Realu by se rádi zeptali na jeho zdravotní stav, francouzská federace také. Spoluhráči by si chtěli popovídat a zjistit, jak to s ním vypadá. Vše marné, Lass se prostě zavřel sám do sebe a vypadá to, že sám neví, co chce.

Existuje samozřejmě možnost, že vše změní José Mourinho. Ať už se přikloní k odchodu Lasse nebo jeho setrvání. Faktem ale je, že Mourinho vyžaduje absolutní disciplínu, kterou zrovna hráč neoplývá.

Pokud by se Lass opravdu rozhodl odejít, Real si ho prý cení na 20-25 mil. eur a v odchodu by mu nebránil. Francouz by neměl nouze ani o nabídky, v anglické Premier League má dobré renomé a už teď vyplouvá na povrch, že by ho velice rád získal Sir Alex Ferguson do Manchesteru United. Zájem by měly určitě i další kluby.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (59 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!