Real Kolarova nechce, vzdal se i Silvy?

Čas 20. 06. 2010, 11:46 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, goal.com
David Silva
David Silva

Poslední zprávy ukazují, že Real Madrid ztratil zájem o Kolarova z Lazia Řím. Zároveň se ukazuje, že španělský reprezentant, David Silva, míří do Anglie. Tam by mohl přestoupit i Guti.

Real Madrid již prý nechce získat Alexandera Kolarova z Lazia Řím. Hlavním důvodem jsou vysoké požadavky italského klubu, který si přeje alespoň 25 mil. eur, což Real označil za nepřístupné.

Proto se již spekuluje o jiných kandidátech na post levého obránce. Stále se mluví o Vargasovi či Ashley Coleovi. Nově přibyl na virtuální seznam kandidátů také Michel Bastos, který momentálně reprezentuje Brazílii na MS.

 Zároveň se zdá, že Real nedokáže získat Davida Silvu. O hráče se totiž zajímá hned několik klubů a momentálně to vypadá, že Silva chce zkusit Premier League v dresu Chelsea, což sám vyřkl. Pro mnohé to bylo překvapivé rozhodnutí. Nedávno to totiž vypadalo, že příchod Silvy do Realu je otázkou několika dní.

Je ovšem možné, že nový trenér Realu, José Mourinho, jednoduše Silvu nechce. Na jeho místo by totiž chtěl získat někoho jiného. Hojně se mluví o Angélovi di Máriovi z Benficy. I za něj ale požaduje Benfica velké peníze. Také se spekuluje o příchodu jedné velké hvězdy formátu Gerrarda, Fabregase či někoho jiného.

 Dalším hráčem, který možná královský klub opustí, bude odchovanec Guti. Mourinho již nepřímo řekl, že s ním příliš nepočítá a o záložníka je ve světě velký zájem. Poté, co jsme registrovali zájem z Turecka či Ruska, přišel nyní s konkrétní nabídkou anglický Blackburn. Jeho manažer prý již zadal Salgadovi, další legendě Realu, která momentálně v Blackburnu působí, aby Gutiho přemluvil.

Zajímavou informaci přinesli také italské deníky, které tvrdí, že Maicon nakonec do Realu přece jen přestoupí. Hráč totiž prý řekl vlastníkovi domu, který si pronajímá, že nebude uzavírat smlouvu na další rok, jelikož Milán opouští.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (90 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!