Bulvár: Další velké přesuny v Realu Madrid

Čas 24. 05. 2010, 12:52 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com, goal.com
Oblékne opravdu David Silva dres Realu?
Oblékne opravdu David Silva dres Realu?

Už je v podstatě jisté, že novým trenérem Realu Madrid minimálně pro příští sezonu bude José Mourinho. S jeho příchodem se dá očekávat i několik zajímavých přestupů. Už nyní se tak bulvární plátky předhánějí v zaručených informacích.

Jedním z nejžhavějších kandidátů na dres Bílého Baletu je prý David Silva. Valencia, kde hráč momentálně působí, má velké finanční problémy a z tohoto důvodu musela prodat Davida Villu. I to je prý ale málo a netopýři se tak budou muset obejít i bez dalšího Davida, tentokráte Silvy.

Za Davida Silvu Real nabízí kolem 30 mil. eur a vypadá to, že tato nabídka bude přijata. Pokud tento španělský reprezetntant opravdu přestoupí, měl by podepsat smlouvu na 5 lět.

Los Blancos by mohl posílit také další španělský záložník. Je jím Javi Martínez, momentálně hráč Athleticu Bilbao. Tento hráč by měl přijít královský klub na částku kolem 25 mil. eur. Martínez by pak měl vytvořit středové duo se Xabi Alonsem.

Pokud by se vydařili oba přestupy, znamená to, že Real musí také někdo opustit. Hovoří se o tom, že zcela jistě už v příští sezone bílý dres neoblékne Mahamadou Diarra a Fernando Gago. Nově se mluví také o odchodu Lassana Diarry. Největším zájemcem je momentálně Manchester United.

Na odchodu je také jedna z dlouholetých opor, záložník Guti. Španěl se už v letošní sezoně netajil tím, že by rád zkusil něco nového. Nejdříve přišel zájem z Anglie, nyní se ale ozývají hlasy hlavně z Ruska a Turecka. Je známo, že v těchto zemích jsou hráči se slavnou minulostí uctíváni jako Bozi, což by mohlo Gutiho zlákat. Momentálně největší zájem má Zenit Petrohrad.

Pokud by Real dokázal získat Davida Silvu, znamenalo by to, že asi odejde i Rafael Van der Vaart. O tohoto Nizozemce má velký zájem Manchester United, ale hovoří se také o Chelsea a Arsenalu. Van der Vaart však odehrál dobrou sezonu a není jisté, jestli ho nebude chtít Mourinho ponechat.

Bulvární deníky také uvádějí, že Mourinho bude mít velký zájem o obránce Interu Milán, Maicona. O tomto možné přestupu jsme vás také informovali v samostatném článku. Brazilec se vyjádřil, že pokud o něj bude mít trenér zájem, přestupu se bránit nebude.

Podle nejnovějších zpráv chce portugalský trenér i dalšího svého bývalého hráče, tentokrát ale ještě z dob, kdy trénoval Chelsea. Je jím levý obránce Ashley Cole. Není tajemstvím, že Real má na tomto postu problémy a ví to i Mourinho. Marcelo sice odehrál skvělou sezonu, ale to spíše v záložní řadě. Na druhou stranu, je tu ještě ?lvaro Arbeloa, kterému se poměrně dařilo. Navíc zatím neznáme stanovisko samotného hráče.

Poslední zprávy také spekulují o možném odchodu Karima Benzemy. Ten se v první sezoně přliš neprosadil a tak nemůže být spokojený. Velký zájem projevuje Juventus, který začíná pod novým trenérem novou éru. Je ale pravděpodobné, že Benzema zůstane, jelikož s příchodem nového trenéra by i on měl dostat velkou šanci.

Ani nyní nechybějí spekulace ze světa sci-fi. Některé bulvární deníky mluví o přestupu Fernanda Torrese. Problémem je, že Liverpool o svůj klenot nechce v žádném případě přijít a navíc Torres je velkým přívržencem Atletica Madrid, které by nerad zradil.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (65 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!